Ekologiczne Szwedzkie farby

SCALA


SCALA CERAMIC

   SCALA CERAMIC to matowa, najwyższej jakości farba do ścian wewnątrz pomieszczeń.
Ta wysokiej jakości farba wodorozcieńczalna może być stosowana jako podkład jak i warstwa nawierzchniowa tworząc na ścianie gładką powierzchnię bez śladów pędzla. Tworzy na ścianie trwałe i zmywalne powierzchnie odporne na codzienne użytkowanie, dzięki czemu ściana pozostaje piękna przez długi czas.

SCALA PROJEKT 04

 Projekt 04 jest najwyższej jakości wodorozcieńczalną farbą akrylową o wysokiej sile krycia i pięknym odcieniu bieli.
Przeznaczona jest przede wszystkim do malowania ścian i sufitów wykonanych z betonu, tynku, płyt pilśniowych, tapet lub uprzednio malowanych powierzchni. Farba może być również stosowana jako podkład na wysoce chłonne powierzchnie.
Projekt 04 zapewnia zmywalną, trwałą i matową powierzchnię.

SCALAMATT 01

Lateksowa farba akrylowa o matowym stopniu połysku minimalizująca nierówności powierzchni. Charakteryzuje się dobrą siłą krycia i doskonałą przyczepnością do podłoża. Ekologiczna i przyjazna środowisku. Farba nie emituje do atmosfery lotnych związków organicznych (VOC) oraz rozpuszczalników. Przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków, do malowania ścian i sufitów oraz miejsc gdzie jest wymagane całkowite matowe wykończenie. 


O marce SCALA

Producentem farb Scala jest Colorex Sweden AB firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji farb, dysponująca bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym oraz innowacyjnymi technologiami w dziedzinie wytwarzania materiałów malarskich. Całość prac laboratoryjnych oraz produkcyjnych odbywa się w należącym do firmy zakładzie produkcyjnym w szwedzkiej miejscowości St Levene. Dzięki temu Colorex ma pełną kontrolę nad jakością swoich produktów malarskich.