SZWEDZKIE FARBY

         

SCALA


Scala to renomowana marka farb szwedzkiej firmy HAGMANS NORDIC AB. od ponad 60 lat HAGMANS NORDIC AB produkuje farby do zastosowania wewnętrzego i zewnętrznego. W jej portfolio znaleść można wysokiej jakości farby na dachy , blachę , ocynk , beton czy drewno a zarazem farby pierwszej klasy ścieralności do naszych domów czy firm. Dzięki certyfikatowi ISO 9001 farby Scala znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej oraz budynkach służby zdrowia. Farby marki Scala sa produktem ekologicznym, nie emitują do atmosfery lotnych związków organicznych ( LZO) oraz rozpuszczalników.


ROOF PAINT 60
Farba
SCALA Szwedzka jakość

ROOF PAINT 60


Wodorozcieńczalna poliakrylowa farba o półmatowym stopniu połysku do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Przeznaczona do malowania dachów ( ze stali, stali ocynkowanej i blach powlekanych). Dzięki specjalnej recepturze farba posiada właściwości termoplastyczne, nie pęka i współpracuje z podłożem. Zalecana do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych, elementów pionowych blach, aluminium, betonu oraz wszelkich elementów z drewna (okna) i plastiku (rynny). Nadaje się również do renowacji starych powłok, zarówno na blachach ocynkowanych, jak i powlekanych metodami przemysłowymi. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Bardzo dobra rozlewność stanowi komfort w nakładaniu. Pozwala uniknąć śladów zachodzenia na siebie kolejnych warstw. Posiada zwiększoną siłę krycia, co pozwala z łatwością pokryć wcześniej położone mocne kolory. Wpływa korzystnie na pracę agregatów poprzez zmniejszenie ciśnienia wymaganego przy natrysku. Nie zmienia barwy nawet po wielu latach. Minimalizuje smugi i niedomalowania.
Kolorystyka::RAL 7024 RAL 9004 RAL 3009 RAL 8017 RAL 6020 Biały do barwienia na każdy kolor ze wzornika NCS oraz wzornika RAL. Czas schnięcia:4h. Nast. malowanie:6h. Stopień połysku: Półmat. Dostępne opakowania: 1L, 3L, 10L . Nakładanie: Pędzel, Wałek, Natrysk. Wydajność w zależności od sposobu nakładania oraz warunków atmosferycznych  .

 Roof Paint jest produkowany w Szwecji. W Planecie Farb sprzedajemy farbę dachową Roof Paint 60 od 11 lat. GOTOWE KOLORY : 

RAL 3009, RAL 8017, RAL 9004, RAL 6020, RAL 7024, BIAŁA.

NORDIC ECO LABEL

prev next

farba SCALA ROOF PAINT 60 w Białymstoku

Mamy rekord !
Ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych pomalowanych dachów farbą Roof Paint 60 SCALA by HAGMANS.

Mocne strony szwedzkiej farby dachowej :

1. Jest wodorozcieńczalna- można malować każdą powierzchnię bez względu na wcześniej użyty rodzaj farby .
2. Można malować blachę, blachę ocynkowaną, plastik, beton, drewno ( każdy z rodzajów podłoża należy odpowiednio przygotować )
3. Farba jest poliakrylowa co daję jej dużą elastyczność na rozciąganie i skurcz ( wytrzymuje ponad 11 lat na zewnątrz a może i dłużej).
4. Po ponad 10 latach sprzedaży farby Roof Paint 60 SCALA i przeszło 100 tysiącach metrów kwadratowych pomalowanych powierzchni nie mieliśmy ani jednej reklamacji a klienci wracają po szwedzką farbę w celu odświeżenia swoich dachów, płotów itp.

To daje nam pełną gwarancję satysfakcji naszych klientów i możemy z czystym sercem polecać szwedzki produkt Roof Paint 60 SCALA produkcji jednej z większych fabryk w Szwecji fabryki HAGMANS.