LAGRUS 

LISTWY PRZYPODŁOGOWE MDF WILGOCIOODPORNE

 Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych marki LAGRUS. Początki swej działalności datuje na rok 2003. Podstawą rozpoczęcia działalności produkcyjno-handlowej była chęć stworzenia na rynku drzwi produktu, który będzie wyróżniał się przede wszystkim wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu stworzono markę LAGRUS, dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów.

 Listwy LAGRUS stanowią niezbędny element wykończeniowo - dekoracyjny każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane są idealnym uwieńczeniem dla wnętrz zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym wystroju.
      Oferta 43 modeli daje możliwość wybrania modelu listwy odpowiedniego do wykończenia niemalże każdego rodzaju podłogi.
      Listwy przypodłogowe LAGRUS posiadają podfrezowanie, co pozwala na poprowadzenie kabli i gniazdek według uznania. Niewątpliwie kolejnym atutem naszych listew są frezy poprawiające mocowanie do ściany. Są przy tym niezwykle wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia.

      Listwy marki LAGRUS nie tylko pięknie się prezentują i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter, ale także są trwałe,
raz założone będą zdobiły wnętrza przez lata.

LISTWY DOSTĘPNE SĄ W KOLORACH:
BIAŁE : RAL 9003/ RAL 9016
SZARE : RAL 7035/ RAL 7042
CZARNE: RAL 9005

PRZYKŁADOWE LISTWY PRZYPODŁOGOWE LAGRUS